„Przemysł Spożywczy” znajduje się w wykazie punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Na POLAGRZE poznamy „Mistrzów Smaku” z całej Polski

Która restauracja zasługuje na tytuł najpopularniejszego lokalu gastronomicznego w Polsce? Kogo czytelnicy i internauci uważają za najlepszego kucharza, kelnera i pracownika branży HoReCa? Dowiemy się tego podczas gali finałowej ogólnopolskiego plebiscytu „Mistrzowie Smaku”, która obędzie się na targach POLAGRA. Będzie to doskonała okazja do poznania tajemnic sukcesu zwycięzców i nawiązania z nimi biznesowych kontaktów.

„Mistrzowie Smaku” to największy w Polsce plebiscyt organizowany Polska Press Grupa, wydawcę kilkunastu dzienników regionalnych i kilkudziesięciu serwisów internetowych (m.in. „Głos Wielkopolski”, „Gazeta Wrocławska”, „Dziennik Łódzki” i wiele innych). Plebiscyt ma już tradycję i renomę. Dyplomy laureatów poprzednich edycji wiszą w wielu lokalach, a restauratorzy doskonale wykorzystują zwycięstwo do promocji swoich lokali.

Wybierają czytelnicy

Głosujący w miastach i powiatach, następnie w skali województwa, a w końcu w ogólnopolskim finale czytelnicy i użytkownicy serwisów internetowych wybierają w nim najlepszych, najbardziej popularnych kuchara roku, kelnera, restaurację, bar/bistro/jadłodajnię i kawiarnię , a także pracowników i managerów branży HoReCa.

W plebiscycie – osobno w każdym mieście i powiecie – zostaną przyznane indywidualne tytuły Kucharz Roku i Kelner Roku, a także nagrody dla lokali w kategoriach Restauracja Roku i Bar/Bistro/Jadłodajnia Roku.

W skali dużych miast i regionów województw zostanie przyznany tytuł w indywidualnej kategorii Barman Roku oraz nagrody Kawiarnia Roku, Lody Roku oraz Pizza Roku.

W odniesieniu do całego województwa zostaną przyznane indywidualne tytuły Barista Roku i Mistrz Słodkości Roku oraz nagrody dla lokali: Sushi Roku, Burger Roku, Kuchnia Wegetariańska Roku oraz nagroda Catering Dietetyczny Roku. Wojewódzki wymiar będzie miała także specjalna nagroda, czyli Menedżer Gastronomii Roku.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się we wtorek, 7 czerwca. Laureaci z poszczególnych województw awansują do ogólnopolskiego finału akcji, w którym głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 18 lipca i potrwa do czwartku 28 lipca.

Scena czeka na najlepszych

Tego, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach dowiemy się 26 września, pierwszego dnia targów POLAGRA, gdy laureaci na scenie będą odbierać nagrody i wyróżnienia.

Dla zwiedzających będzie to szansa na poznanie ich przepisów na sukces, dla wystawców – niepowtarzalna okazja na nawiązanie kontaktu, wspólną promocję i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla najpopularniejszych lokali w całym kraju.

Uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie „Mistrzowie Smaku” podczas targów POLAGRA, które zostały partnerem plebiscytu, połączy wydarzenie dla profesjonalistów z plebiscytem, w którym decyduje każdy głos oddany przez konsumentów i klientów lokali gastronomicznych, barów, restauracji. Wszak to demokratyczny wybór decyduje o sukcesie produktów spożywczych i każdego przedsięwzięcia w branży HoReCa.

Więcej informacji o plebiscycie: www.polagra.pl

Informacja prasowa
15.06.2022 r.

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Wprowadzenie nowych systemów sztucznej inteligencji w postaci modeli prowadzących czaty internetowe mocno zamieszało na rynku pracy informatyków i badaczy związanych z analizą danych.

Nowe Centrum Innowacyjnych Technologii

Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu otwarto w czerwcu Centrum Innowacyjnych Technologii Produkcji, Przetwórstwa i Bezpieczeństwa Żywności (CIT). Z laboratoriów będą korzystać studenci, naukowcy i biznes.