„Przemysł Spożywczy” znajduje się w wykazie punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

SÜFFA 2024 z nową formułą dla zakładów mięsnych

Nadchodząca 27. edycja targów SÜFFA w Stuttgarcie połączy ze sobą sprawdzone aspekty z nowymi formatami i tematami dla branży mięsnej. Na targach, które odbędą się w dniach 28-30 września br. każdy profesjonalista z branży mięsnej znajdzie coś dla siebie. Impreza ta od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i jest stałym miejscem spotkań dla przemysłu mięsnego, masarni, zakładów mięsnych, zakładów wędliniarskich oraz wielu małych i średnich firm związanych z przemysłem mięsnym w Niemczech, Polsce oraz innych krajach. Oprócz Niemiec odwiedzający pochodzą głównie z Austrii, Szwajcarii, Włoch, Polski i Hiszpanii.

W halach targowych w Stuttgarcie wystawcy z wielu sektorów zaprezentują obraz tętniącej życiem branży spożywczej i mięsnej, która stale się rozwija: praktyczny i kompletny program obejmie surowce, półprodukty, technologię pracy i obsługi, żywność, napoje, bezpieczeństwo i higienę żywności, pojazdy specjalne, promocję sprzedaży, reklamę i usługi. 

Poza szeroką ofertą produktową przeznaczoną zarówno dla zakładów rzemieślniczych, jak i przemysłowych, zwiedzający mogą tradycyjnie liczyć na starannie dobrany program imprez towarzyszących, które dostarczą wielu możliwości dyskusji, wymiany doświadczeń i poszerzania wiedzy.

Zakres targów i program będzie również nadążał za aktualnymi tematami. Podczas prelekcji ekspertów zostaną przeanalizowane trendy, w tym takie kwestie i pytania, jak koszty energii, obowiązki związane z etykietowaniem czy rekrutacją młodych adeptów zawodu. Specjalne strefy SÜFFA Specials, takie jak “Stage for trends and innovations”, pokazy specjalne i obszary tematyczne, będą również priorytetowo traktować tematy, które dostarczają wielu przydatnych informacji i profesjonalnych praktycznych wskazówek dla zakładów wędliniarskich, zakładów rzeźniczych, masarni i innych firm z przemysłu mięsnego.

W obliczu rosnących wymagań konsumentów w zakresie hodowli zwierząt lub nowych form marketingu regionalnego ważne jest dotrzymanie kroku i uniknięcie zastoju w branży mięsnej.

Polskim firmom SÜFFA oferuje wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży mięsnej, a także do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych w Niemczech i Europie. Firmy zainteresowane uczestnictwem w tym inspirującym wydarzeniu wciąż mogą zgłaszać chęć udziału jako wystawca targowy.

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Wprowadzenie nowych systemów sztucznej inteligencji w postaci modeli prowadzących czaty internetowe mocno zamieszało na rynku pracy informatyków i badaczy związanych z analizą danych.

Nowe Centrum Innowacyjnych Technologii

Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu otwarto w czerwcu Centrum Innowacyjnych Technologii Produkcji, Przetwórstwa i Bezpieczeństwa Żywności (CIT). Z laboratoriów będą korzystać studenci, naukowcy i biznes.