Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym „Przemysł Spożywczy” otrzymuje 20 punktów zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konfe­rencji międzynarodowych.

Drodzy Czytelnicy,

Z przyjemnością przekazuję w Państwa ręce listopadowe wydanie „Przemysłu Spożywczego”, pierwsze w całkowicie innej odsłonie, przygotowane przez nowy zespół redakcyjny. Jak Państwo zauważyli poszerzyła się zawartość merytoryczna oraz grono autorów. Mam nadzieję, że te zmiany spotkają się z Państwa akceptacją i że zechcą Państwo pozostać z nami również w przyszłym roku. Ciekawa jestem opinii o tym wydaniu i chętnie poznam Państwa propozycje tematów. Zachęcam do kontaktowania się z redakcją i do włączania się w tworzenie czasopisma.

Chciałabym, aby „Przemysł Spożywczy” obejmował problematykę bardzo szeroko pojętej branży spożywczej. Będę dążyć do tego, by dostarczał nie tylko aktualnych informacji o wydarzeniach, zmieniających się przepisach, ale również o problemach, które bezpośrednio lub pośrednio mają wpływ na sytuację w branży. Będziemy relacjonować ważne targi i konferencje, rozmawiać z przedstawicielami branży, podpatrywać, co dzieje się w innych krajach, polecać miejsca i wydarzenia, o których warto wiedzieć. Mam nadzieję, że dzięki Państwu, uda nam się to osiągnąć.

Już teraz zachęcam do zaprenumerowania „Przemysłu Spożywczego” na 2024 rok, ponieważ jest to najpewniejszy sposób na to, by regularnie otrzymywać sporą dawkę  rzetelnych informacji.

Zapraszam również do odwiedzania naszej strony na facebooku (https://www.facebook.com/profile.php?id=61550781370715), gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje.

Życzę Państwu miłej i owocnej lektury.

Monika Soszyńska-Masny

p.o. redaktor naczelna

e-mail: przemspozywczy@sigma-not.pl

tel. 605 453 537

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Człowiek szczyci się swoim naukowym podejściem. Potrafi niemal wszystko zinterpretować matematycznie. Zapisać we wzorach kształty, zależności oraz proporcje.

SIAL Paris 2024 : Wyjątkowa edycja

Od 60 lat targi SIAL Paris gromadzą profesjonalistów z całego świata wokół tematów związanych z żywnością. W tym roku czeka na nas kilka nowości.

ZPPM zaprasza na szkolenie

Związek Polskich Przetwórców Mleka zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: “Raportowanie zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach mleczarskich“.