Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym „Przemysł Spożywczy” otrzymuje 20 punktów zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konfe­rencji międzynarodowych.

Zgłoszenia wystawców, czyli jak otrzymać więcej za mniej

Do grona wystawców najważniejszych w Polsce targów sektora spożywczego i HoReCa dołączają kolejne firmy. Warto się śpieszyć i dołączyć do nich jak najszybciej. Na najatrakcyjniejsze warunki, czyli niższe koszty z większą ilość profitów, mogą liczyć wystawcy, którzy zdecydują się na rejestrację do 30 czerwca.

Nawet ubiegłoroczna edycja targów POLAGRA, zorganizowana w pandemii, pokazała dobitnie, że branża spożywcza potrzebuje spotkań na żywo. To one dają możliwość prowadzenia rozmów biznesowych, podtrzymywania kontaktów, zawierania nowych umów i kontraktów.

Niższe koszty, preferencyjne warunki

Zarezerwowanie udziału w targach POLAGRA do końca czerwca 2022 r. gwarantuje zgłoszonym wystawcom nie tylko promocyjną cenę za stoisko. Gwarantuje również pierwszeństwo ustaleniach dotyczących jego lokalizacji. To niewątpliwy atut, nierzadko kluczowy z punktu widzenia podtrzymywania relacji z kontrahentami, pozyskiwania nowych klientów, ale też ekspozycji samego stoiska.

Wyliczenia z poprzednich lat wskazują, że koszty udziału dla firm, które zgłoszą się przed datą rejestracji, są zwykle niższe o ok. 10% od standardowych. Do tego warto dodać rozpoczętą z dużym wyprzedzeniem promocję prowadzoną za pośrednictwem kanałów marketingowych Grupy MTP.

Po 30 czerwca zgłoszenia będą oczywiście przyjmowane, ale ich realizacja będzie możliwa w zależności od dostępności powierzchni wystawienniczej.

Taka będzie POLAGRA 2022

Poznańskie targi POLAGRA to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu wszystkich przedstawicieli branży spożywczej i sektora HoReCa. Warto współtworzyć to wydarzenie, którego filarem pozostaje bogata ekspozycja złożona z salonów Food, Foodtech i HoReCa.

Tegoroczna edycja, która odbędzie się 26-27 września, obfituje w wydarzenia towarzyszące. Wśród nich są m.in. International Meat Meeting (spotkanie branży mięsnej) oraz druga edycja kongresu Polagra Export Meeting, skierowanego do producentów, eksporterów i instytucji wspierających eksport polskiej żywności.

Bogaty program uzupełnią debaty eksperckie, szkolenia prowadzone prawników oraz finał plebiscytu „Mistrzowie Smaku”, w którym czytelnicy i internauci z całej Polski wybierają najciekawsze ich zdaniem restauracje, lokale gastronomiczne i najlepszych kucharzy. „Najlepszego z Najlepszych” mistrzów kuchni w Polsce wybiorą z kolei jurorzy najważniejszego w Polsce konkursu kulinarnego dla profesjonalistów. Na tegoroczną edycję targów POLAGRA powraca bowiem Kulinarny Puchar Polski.

Więcej informacji na www.polagra.pl

Informacja prasowa
15.06.2022 r.

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Człowiek szczyci się swoim naukowym podejściem. Potrafi niemal wszystko zinterpretować matematycznie. Zapisać we wzorach kształty, zależności oraz proporcje.

SIAL Paris 2024 : Wyjątkowa edycja

Od 60 lat targi SIAL Paris gromadzą profesjonalistów z całego świata wokół tematów związanych z żywnością. W tym roku czeka na nas kilka nowości.

ZPPM zaprasza na szkolenie

Związek Polskich Przetwórców Mleka zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.: “Raportowanie zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwach mleczarskich“.