„Przemysł Spożywczy” znajduje się w wykazie punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Targi Warsaw Pack zapraszają

Już po raz dziewiąty w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej, odbędą się targi Warsaw Pack. W dniach 23-25 kwietnia zgromadzą one wszystkie gałęzie branży technik pakowania i opakowań, tworząc dogodne warunki do nawiązania kontaktów biznesowych.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to doskonała okazja do poznania wszystkich dostępnych na polskim rynku ofert dotyczących branży i poszerzenie grona partnerów biznesowych. Podobnie jak w poprzednich latach reprezentowane będą następujące sektory: technologia pakowania i opakowań, maszyny do pakowania i etykietowania, materiały opakowaniowe i folie, systemy oznakowania i kodowania, usługi logistyczne i magazynowe, innowacyjne rozwiązania pakowania, automatyzacja procesów pakowania oraz testowanie i kontrola jakości opakowań. Organizatorzy zapewniają również wydzieloną strefę networkingu, przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśniania kontaktów.

Podczas targów odbędą się warsztaty i konferencje z udziałem doświadczonych praktyków i znawców branży, podczas których zostanie zaprezentowana aktualna sytuacja na rynku techniki pakowania i opakowań oraz przedstawione zastosowanie najnowszych technologii.

Ubiegłoroczne targi odwiedziło blisko 20 tys. gości, z czego 12% z zagranicy. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna impreza powinna być równie udana.

Bezpłatne wejściówki są dostępne po rejestracji na stronie targów.

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Wprowadzenie nowych systemów sztucznej inteligencji w postaci modeli prowadzących czaty internetowe mocno zamieszało na rynku pracy informatyków i badaczy związanych z analizą danych.

Nowe Centrum Innowacyjnych Technologii

Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu otwarto w czerwcu Centrum Innowacyjnych Technologii Produkcji, Przetwórstwa i Bezpieczeństwa Żywności (CIT). Z laboratoriów będą korzystać studenci, naukowcy i biznes.