Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym „Przemysł Spożywczy” otrzymuje 20 punktów zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konfe­rencji międzynarodowych.

Praktyki studenckie w Spomleku

Studia to nie tylko książki i wykłady, ale także możliwość praktycznego sprawdzenia swojej wiedzy. Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek postanowiła zmienić postrzeganie praktyk studenckich – z obowiązku na szansę rozwoju i zdobycia wymarzonej pracy.

Oferta płatnych praktyk kierowana jest do studentów III i IV roku kierunków, takich jak automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika i pokrewne. To niepowtarzalna okazja do odbycia praktyk w jednym z czterech oddziałów firmy Spomlek:

  • Radzyniu Podlaskim i Parczewie (woj. lubelskie),
  • Chojnicach (woj. pomorskie),
  • Młynarach (woj. warmińsko-mazurskie).

Nasza firma nie tylko korzysta z nowoczesnych technologii w swojej produkcji, ale także angażuje studentów w praktyczne zastosowanie rozwiązań. To doskonała okazja dla młodych adeptów nauki, by zapoznać się z najnowszymi trendami w automatyce, elektronice i mechatronice. Praktyki studenckie w naszych zakładach nie tylko dostarczają praktycznej wiedzy, ale także otwierają drzwi do zdobycia kontaktów biznesowych i możliwości zawodowych w przyszłości. Jesteśmy firmą, która może pochwalić się ponad 100-letnią historią serowarską na Lubelszczyźnie. Oprócz działalności biznesowej, angażujemy się również w szereg działań charytatywnych, pokazując, że biznes może być siłą dobra społecznego – mówi Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy SM Spomlek.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek zachęca do zgłaszania się studentów na płatne praktyki. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: rekrutacja@spomlek.pl z tytułem „Praktyki studenckie” lub telefonicznie pod numerem: 83 35 11 477.

Odbycie praktyk może być szansą na pokazanie swoich umiejętności, zaangażowania, co może mieć wpływ na znalezienie miejsca pracy po ukończeniu studiów.  

Aktualności

Drodzy Czytelnicy,

Świat bardzo przyspieszył po pandemii. Szczególnie świat sztucznej inteligencji i rozwiązań, które jeszcze niedawno wydawały się być wyłącznie domeną filmów science fiction.